وزیر راه و شهرسازی درباره تخلفات برخی تعاونی‌های مسکن مهر گفت: کاسه صبرم لبریز شده است، برخی تعاونی‌های مسکن متأسفانه انگیزه‌ای برای اتمام پروژه مسکن مهر ندارند و گفته‌ام زمین‌ها را از آنها پس بگیرند.

علی نیکزاد در گفت و گو با فارس در پاسخ به این سؤال که برای برخورد با تخلفات برخی تعاونی های مسکن مهر چه کرده‌اید؟ گفت: ما از برخی تعاونی‌های مسکن مهر ممنون هستیم چرا که تعاونی‌هایی هستند که مردانه پای کار ایستاده‌اند و مردم را صاحبخانه کرده‌اند، ولی برخی از تعاونی‌های مسکن متأسفانه انگیزه‌ای برای اتمام پروژه مسکن مهر ندارند و گفته ایم زمین‌ها را از آنها بگیرند.

وی ادامه داد: برخی تعاونی‌های مسکن مهر تصور می کنند که ما می‌خواهیم آنها را از میدان ساخت و ساز دور کنیم در حالیکه این کار اصلا در ذهن ما نیست. ما تفاوت تعاونی‌های کم کار با تعاونی‌های پر کار را به خوبی می‌دانیم.

نیکزاد در پاسخ به این سؤال که به هر حال با تعاونی‌های مسکن کم کار چه خواهید کرد؟ اظهار داشت: کاسه صبرم لبریز شده است و حتما با آنها برخورد خواهیم کرد. خواهش من از وزارت تعاون این است که در این خصوص وارد شود و از اکثر تعاونی‌هایی که موفق بودند تجلیل کند و با تعاونی‌های بسیار اندکی که برای مردم مشکل درست کرده‌اند برخورد کند.

وی در ادامه درباره تکلیف ساختمان سران اجلاس گفت: تهران در شهریور ماه امسال میزبان سران کشورهای غیر متعهد است بنابراین هر هفته صبح ها ساعت 7:30 در آنجا هستم و پی‌گیر ساخت ساختمان اجلاس هستم.

نیکزاد افزود: برای مصلی تهران نیز وقت ویژه‌ای گذاشته‌ایم و امسال قرار است نماز عید فطر در مصلی تهران برگزار شود. در مصلی 700 نفر و در ساختمان اجلاس تهران 1100 نفر روزانه در حال کارکردن هستند.

نوشته شده در  2015-08-19  توسط guitar20 


رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
طراحی سایت با شرکت وب افرا
معرفی تورهای ارزان شهرهای آنتالیا استانبول و اروپا روسیه
نکاتی در باره کامل بودن تجهیزات تالار عروسی
بلیط های چارتری ارزان قیمت
بهترین روش انتخاب آتلیه عروس
طراحی سایت اصفهان |طراحی سایت حرفه ای | سئو تضمینی سایت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ