فارس:رئيس كميته روابط خارجي مجلس از بررسي طرح كاهش رابطه با امارات متحده عربي در اين كميته و درهفته‌هاي آتي خبر داد و بدرفتاري با اتباع ايراني را از جمله علل پيگيري اين طرح عنوان كرد.

 

حشمت‌الله فلاحت‌پيشه عضو كميسيون امنيت ملي و رئيس كميته روابط خارجي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به تهيه طرح كاهش رابطه با امارات متحده عربي، گفت: با توجه به اينكه بررسي طرح كاهش رابطه با امارات در دستور كار كميته قرار دارد، اعضا در هفته‌هاي آتي بررسي‌ها درباره اين طرح را آغاز خواهند كرد.

وي در اين باره افزود: پس از انجام بررسي‌هاي كارشناسانه درباره كاهش روابطه با امارات، كميته روابط خارجي نظرات خود را به كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي براي اتخاذ تصميم نهايي ارائه خواهد داد.

"در جلسه كميته روابط خارجي كميسيون امنيت ملي براي بررسي طرح كاهش رابطه با امارات مسئولاني از وزارت امور خارجه، وزارت كشور و وزارت بازرگاني حضور خواهند داشت. "

عضو كميسيون امنيت ملي مجلس بد رفتاري با اتباع ايراني را از جمله علل پيگيري نمايندگان براي كاهش روابط با دولت امارات عنوان كرد و اظهار داشت: نوع رابطه تجاري ايران با امارات، به نفع امارات متحده است ولي در مقابل نوع رفتار آنها با اتباع كشورمان به هيچ وجه قابل توجيه نيست.

فلاحت پيشه ادامه داد: نقش امارات در موضوعات سياسي مربوط به ايران در منطقه، نقشي منفي است چرا كه آنها همواره سعي دارند كه موضوعاتي كه از اساس باطل است را مطرح و موجب تنش سياسي شوند.

وي در پايان خاطرنشان كرد: كشورها بايد رابطه سياسي و اقتصادي را مكمل يكديگر قرار دهند اما در مورد روابط اقتصادي ايران و امارات صرفا اين روابط به نفع اماراتي‌هاست و در مقابل روابط سياسي بين دو كشور نوعا به ضرر اتباع كشورمان است.... / فارس

نوشته شده در  2015-12-02  توسط guitar20 


رپورتاژ
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
طراحی سایت با شرکت وب افرا
معرفی تورهای ارزان شهرهای آنتالیا استانبول و اروپا روسیه
نکاتی در باره کامل بودن تجهیزات تالار عروسی
بلیط های چارتری ارزان قیمت
بهترین روش انتخاب آتلیه عروس
طراحی سایت اصفهان |طراحی سایت حرفه ای | سئو تضمینی سایت
معرفی جاذبه های گردشگری گلستان شهرکرد و تور نوروز ۹۶ قشم کیش مشهد
درباره اتوبار گلها تهران
بازی اندروید
هدایای تبلیغاتی

لینک های مفید
برنامه تمرینی بدنسازی | آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | vpn خرید |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ