فارس:رئيس كميته روابط خارجي مجلس از بررسي طرح كاهش رابطه با امارات متحده عربي در اين كميته و درهفته‌هاي آتي خبر داد و بدرفتاري با اتباع ايراني را از جمله علل پيگيري اين طرح عنوان كرد.

 

حشمت‌الله فلاحت‌پيشه عضو كميسيون امنيت ملي و رئيس كميته روابط خارجي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به تهيه طرح كاهش رابطه با امارات متحده عربي، گفت: با توجه به اينكه بررسي طرح كاهش رابطه با امارات در دستور كار كميته قرار دارد، اعضا در هفته‌هاي آتي بررسي‌ها درباره اين طرح را آغاز خواهند كرد.

وي در اين باره افزود: پس از انجام بررسي‌هاي كارشناسانه درباره كاهش روابطه با امارات، كميته روابط خارجي نظرات خود را به كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي براي اتخاذ تصميم نهايي ارائه خواهد داد.

"در جلسه كميته روابط خارجي كميسيون امنيت ملي براي بررسي طرح كاهش رابطه با امارات مسئولاني از وزارت امور خارجه، وزارت كشور و وزارت بازرگاني حضور خواهند داشت. "

عضو كميسيون امنيت ملي مجلس بد رفتاري با اتباع ايراني را از جمله علل پيگيري نمايندگان براي كاهش روابط با دولت امارات عنوان كرد و اظهار داشت: نوع رابطه تجاري ايران با امارات، به نفع امارات متحده است ولي در مقابل نوع رفتار آنها با اتباع كشورمان به هيچ وجه قابل توجيه نيست.

فلاحت پيشه ادامه داد: نقش امارات در موضوعات سياسي مربوط به ايران در منطقه، نقشي منفي است چرا كه آنها همواره سعي دارند كه موضوعاتي كه از اساس باطل است را مطرح و موجب تنش سياسي شوند.

وي در پايان خاطرنشان كرد: كشورها بايد رابطه سياسي و اقتصادي را مكمل يكديگر قرار دهند اما در مورد روابط اقتصادي ايران و امارات صرفا اين روابط به نفع اماراتي‌هاست و در مقابل روابط سياسي بين دو كشور نوعا به ضرر اتباع كشورمان است.... / فارس

نوشته شده در  2015-12-02  توسط guitar20 


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ