زنی جوان در دادگاه خانواده گفت: شوهرم بعد از صدور حکم طلاق در دادگاه و قبل از جاری شدن صیغه طلاق در محضر، به آلمان رفت و سپس تماس گرفت و مدعی شد که دیگر بازنمی گردد.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی جوان با مراجعه به دادگاه خانواده ۲ (ونک) دادخواست جدایی خود را به قاضی سید مهدی مطلبی رئیس شعبه ۲۶۹ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این زن در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه شوهرم بعد از بردن جهزیه ام از خانه، مرا رها کرده و به آلمان رفته است، گفت: حکم طلاق، پرداخت مهریه و نفقه من صادر شده بود و تنها حضور در محضر و جاری شدن صیغه طلاق مانده بود که شوهرم با برنامه ریزی دقیق و قبلی مرا رها کرد و در حال حاضر در آلمان به سر می برد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه طلاق می خواهم و نمی دانم باید چه کاری انجام دهم، افزود: شوهرم برای اینکه مرا رنج دهد، رهایم کرده و به آلمان رفته است.

زن در حضور قاضی مطلبی با بیان اینکه شوهرم نمی خواهد که آب خوش از گلویم پایین برود، اظهار داشت: تنها خواهان طلاق هستم و حاضرم نفقه و مهریه ام را ببخشم ولی او بازگردد و طلاقم دهد.

وی در ادامه عنوان کرد: شوهرم از آلمان با من تماس گرفته و گفته است که به تنهایی زندگی کنم چرا که دیگر باز نمی گردد، در واقع شوهرم می خواهد من سختی بکشم.

زن بار دیگر در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه فرزندی نداریم، گفت: تمام اقوام شوهرم از من حمایت می کنند، حتی مادر شوهرم می گوید که به طور غیابی از شوهرم جدا شوم ولی من نمی دانم باید چه کاری انجام دهم.

وی در ادامه افزود: مشکل من با شوهرم بر سر رفتن زیاد او به خارج از کشور بود که در حال حاضر این مشکل حاد شده و او به آلمان رفته و دیگر باز نمی گردد.

قاضی مطلبی رئیس شعبه ۲۶۹ مجتمع قضایی خانواده ونک، بعد از شنیدن حرف های زن، از او خواست که ۶ ماه صبر کند چرا که اگر مرد تا ۶ ماه بازنگردد، او می تواند غیابی از مرد جدا شود.... / خبرگزارى فارس

نوشته شده در  2015-12-26  توسط guitar20 


رپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
طراحی سایت با شرکت وب افرا
معرفی تورهای ارزان شهرهای آنتالیا استانبول و اروپا روسیه
نکاتی در باره کامل بودن تجهیزات تالار عروسی
بلیط های چارتری ارزان قیمت
بهترین روش انتخاب آتلیه عروس
طراحی سایت اصفهان |طراحی سایت حرفه ای | سئو تضمینی سایت
معرفی جاذبه های گردشگری گلستان شهرکرد و تور نوروز ۹۶ قشم کیش مشهد

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ