دبير ستاد حقوق بشر قوه قضاييه با تاكيد بر لزوم حساسيت نسبت به جبهه معارض داخلي گفت: نسخه‌اي براي دولت و شوراي نگهبان نمي‌پيچم اما آنهايي كه در فتنه در جبهه معارض بودند، لياقت مشاركت در انتخابات را ندارند.
به گزارش ايسنا، محمدجواد لاريجاني طي سخناني در اولين نشست هم‌افزايي مشترك نمايندگان وزير علوم و هيات‌هاي نظارت بر تشكل‌هاي اسلامي و معاونان فرهنگي و اجتماعي دانشگاه‌هاي سراسر كشور با اشاره به اعتراضات «وال‌استريت» تصريح كرد: غرب خود از ميزان گسترش اين مساله و ابعاد و استقبال مردم غافلگير شده است.
وي با بيان اينكه دو جناح دموكرات و جمهوري‌خواه تلاش دارند از اين قضيه استفاده كنند، ادامه داد: علايم اين موضوع وجود دارد؛ به طوري كه در جبهه دموكرات، اتحاديه‌هاي كارگري را به اين جنبش پيوند داده‌اند و جمهوري‌خواهان نيز به نحو ديگري از اين قضيه استفاده مي‌كند.
دبير ستاد حقوق بشر قوه قضاييه با اشاره به شعارهاي اين جنبش، اظهار كرد: برخي از شعارها مشخص است كه شعارهاي «سيا» است؛ مانند شعار گروهي با اين عنوان كه هرچه به دست آوردي، اشغال كن. مردم آمريكا از اين شعارها مي‌ترسند بنابراين تلاش تشكيلات امنيتي آمريكا مهار كردن اين جنبش در جهت اهداف خود است.
لاريجاني با بيان اينكه لابي‌هاي قدرتمند به صهيونيسم برمي‌گردد، خاطرنشان كرد: صهيونيست‌ها بسيار ناراحت هستند چرا كه اگر پرده‌برداري شود، آنان نيز دچار مشكل خواهند شد.
وي با اشاره به غيرمترقبه بودن جنبش وال‌استريت يادآور شد: اين پديده از لحاظ وسعت و آثار آن در آينده براي متفكران غربي هنوز معلوم نيست.
دبير ستاد حقوق بشر قوه قضاييه با بيان اينكه اين پديده فرصتي طلايي براي تماشا و فرصت مهمي براي اقدام است، تصريح كرد: آمريكايي‌ها اميدوارند حزب دموكرات بتواند سوار اين موج شود و از آن براي انتخابات استفاده كند.
لاريجاني همچنين با اشاره به جبهه معارض داخلي به عنوان جبهه‌اي خطرناك كه دشمن آن را در جامعه ايجاد كرده است، ادامه داد: اصولگرايان ما جبهه قابلي هستند اما در ميان اصولگرايان نيز افرادي داشتيم كه در مقابله با فتنه كوتاه آمدند.
وي تاكيد كرد: نسخه‌اي براي دولت و شوراي نگهبان نمي‌پيچم اما افرادي كه پرچم اصلاحات را در دست گرفته‌اند، لياقت شركت در پروسه‌ انتخابات را ندارند زيرا اين افراد به اصل نظام قائل نيستند و سكولارند.
لاريجاني اضافه كرد: اين افراد، فرصت‌طلب هستند زيرا در دامن غرب رفتند و هيچ توضيحي در قبال راهپيمايي عليه ولايت مطلقه فقيه ارائه نكردند.
وي با بيان اينكه در فتنه 88 عليه ملت ايران جنايت شد، افزود: نسبت به مصالح نظام جمهوري اسلامي نيز بزرگ‌ترين خيانت‌ها اتفاق افتاد.
دبير ستاد حقوق بشر قوه قضاييه اظهار كرد: در اينجا صحبت از رياست جمهوري احمدي‌نژاد و موسوي نيست بلكه صحبت از ايجاد يك كودتاي تمام عيار با راهنمايي غرب عليه نظام است.
لاريجاني با بيان اينكه آنان در انتخاباتي قانوني شركت كردند، خاطرنشان كرد: در اين زمينه بهترين ميدان رقابت را صداوسيما گذاشت اما از شور و هيجان انتخابات عليه نظام استفاده شد كه اين خود يك كودتاست.../ايسنا

نوشته شده در  2015-12-28  توسط guitar20 


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ