محمدرضا باهنر,ائتلاف بزرگ اصولگرایان

اظهارات باهنر درباره تار موی زنان، کسانی که با رهبری نسبت فامیلی دارند و عدم تعهدش به دیگر اعضای ائتلاف پنج نفره

عضو ائتلاف بزرگ اصولگرایان گفت که به دوستان همراه ائتلاف هیچ تعهدی ندارم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدرضا باهنر در جمع دانشجویان دانشگاه ایلام در پاسخ به سوالات متعدد آنها با بیان اینکه وامدار هیچکدام از اعضای ائتلاف پنج نفره نیست، ادامه داد: اما به اصول تشکیلاتی پایبندم.

این نامزد بالقوه انتخابات ریاست جمهوری افزود: در صورت موفقیت، اولین کاری که پس از تشکیل دولت انجام میدهم، احیای سازمان برنامه و بودجه خواهد بود. باهنر متعهد شد که از نیروهای تشکیلاتی به شرطی استفاده کند که نیروی قویتری خارج از تشکیلات نداشته باشد و در عین حال گفت: انتخاب شدن من بهترین ظرفیت را برای کشورو اصولگرایان رقم می زند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین که میگفت به شدت معتقدم که احزاب قدرتمند جدی باید وجود داشته باشند، به کنایه گفت: اگر احزاب جدی و قدرتمند وجود داشتند این طور نبود که هم من و هم احمدی نژاد را اصولگرا بخوانند!

باهنر همچنین در پاسخ به دانشجویانی که او را در رئیس جمهور شدن احمدی نژاد موثر می خواندند، گفت: اگر قرار باشد در ارتباط با رئیس جمهور شدن احمدی نژاد مسئولیت خود را بپذیرم، سهم من حداکثر در حد نمایندگی مجلس است و نه بیشتر.

وی انتقاداتی جدی هم در ادامه به دولت وارد کرد. از جمله اینکه «دولت توان رفتن به عمق را نداشت، از جامع نگری برخوردار نبود و فکر میکرد مشکلات کشور را میتوان پروژهای حل کرد».

انتقاد دیگر باهنر متوجه فعالیتهای دیپلماتیک دولت بود که گفت: یک روز میگویند هولوکاست واقعیات ندارد، یک روز میگویند ملت بزرگ اسرائیل! یک روز میگویند تحریمها کاغذ پارهای بیش نیست و حالا میگویند همه مشکلات به دلیل تحریمهاست! این یعنی چی؟

گزیده سخنان باهنر از این قرار است:

· {در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا مجوز تلویزیون خصوصی صادر میشود؟} رسانههای صوتی تصویری طبق قانون اساسی در ایران در اختیار حاکمیت هستند. اما اینکه ساعاتی در اختیار بخش خصوصی خارج از حاکمیت قرار گیرد، قابل تحقق است.

·برخی فکر می کنند بودجه یعنی فقط اقتصاد، در حالی که بودجه یعنی دفاع امنیت ملی، مسائل سیاسی اقتصادی و ... من در تصویب بیش از 20 سند بودجه کشور نقش اساسی داشته ام.

·هر دولت، مخالفینی دارد. دولت باید با وجود مخالفین بتواند کار بکند و هر عذری دال بر اینکه مخالفین نگذاشتند من کار بکنم حرف بی ربطی است.

·به دو شاخه موی خانمها کار نداریم، به بیش از این دو شاخه هم کار نداریم. اما تا آنجا که هنجارشکنی صورت نگیرد. تفکیک جنسیتی در دانشگاهها اتفاقا عین ناهنجاری است.

·ممکن است کسانی از رهبری خرج کنند، حتی ممکن است روابط فامیلی با رهبری داشته باشند اما قطعا رهبری در انتخابات بیطرف هستند.

·به برخی از رسانههایی که به نوعی دایره فعالیتشان در سطح کل کشور است توصیه می کنم عدالت رسانهای را رعایت کنند و دامنشان را از محل مانور تبلیغاتی کاندیدای خاص پاک نگه دارند./خبرآنلاین

 

 

نوشته شده در  2016-04-20  توسط guitar20 


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ