ردپای جریان فتنه در گوانگ ژو

 

 

بیماری های روانی مثل ویروس های غیرفعال در همه انسان ها وجود دارد. هرازگاهی درصدی از بیماری ها به فعالیت درمی آیند. تا اینجایش طوری نیست. فقط وقتی صددرصد آنها فعال شوند، شخص کاملاً روانی می شود که بحث دیگری دارد.

 

دیروز بخش مربوط به بیماری خودآزاری در من فعال شده بود، طبیعی است که در چنین حالتی آدم روزنامه می خواند.

در صفحه ۳ روزنامه ایران از قول حمیدرضا ترقی، معاون بین الملل حزب مؤتلفه خواندم: «جریان فتنه درصدد سیاه نمایی نسبت به عملکرد دولت است.» ایشان در ادامه «سیاه نمایی» را «خیانت واضح» خوانده اند.

با عنایت به سخنان ایشان، دور تا دور ما را فتنه گر جماعت گرفته ولی ما خودمان حواسمان نیست. برای روشن تر شدن قضایا چند مورد سیاه نمایی را که در شرایط کنونی طبعاً به جریان فتنه ربط پیدا می کند، به عرض می رسانم.

الف- ردپای فتنه گران در گوانگ ژو

کلیه اعضای تیم اعزامی ایران به بازی های آسیایی از بهترین های ورزش ایرانند. ما که اهل سیاهی لشکر فرستادن نیستیم. هر کدامشان که مدال نیاورده اند، می خواسته اند سیاه نمایی کنند... وگرنه چطور الباقی شان آوردند، خوبش را هم آوردند؟ لذا هم هشان به جریان فتنه متصلند و از قوه قضائیه م یخواهیم که به شدت با آنها برخورد کند.

ب- ردپای فتنه گران در نانوایی

در شرایط کنونی که یارانه ها دارد هدفمند می شود، اجتماع بیش از سه نفر در صف نانوایی ها، سیاه نمایی است. آنها می خواهند بگویند در مملکت نان کم است و این درست هم راستا با جریان فتنه است. لذا از قوه قضائیه خواهشمندیم با این اجتماعات غیرقانونی به شدت برخورد کند.

ج- ردپای فتنه گران در هوا

در شرایط کنونی وقتی هواپیمایی به زمین می افتد، خانواده های بازماندگان برایشان ختم می گیرند و آه و ناله می کنند که طرف با هواپیمای این مملکت افتاده و مرده. لذا سیاه نمایی می شود که هواپیمای مملکت خراب است. این همان چیزی است که سران فتنه می خواهند. از قوه قضائیه می خواهیم که به شدت با خانواده های قربانیان حوادث هوایی برخورد کند.

د- ردپای سران فتنه در پیاده روها

بعضاً دیده شده که در شرایط کنونی برخی از شهروندنماها که در خیابان راه می روند، بیشتر از حد معمول لاغر هستند. این چه معنایی دارد؟ اگر دوربین های بیگانگان یا ایادی داخلی شان از این افراد فیلم و عکس تهیه کنند، چه می شود؟ می روند تبلیغ منفی و سیاه نمایی می کنند که لابد در ایران غذا پیدا نمی شود و این هم سو با جریان فتنه است. لذا از قوه قضائیه خواهشمندیم با لاغرها به شدت برخورد کند.

ه- ...

به طور کلی در شرایط کنونی عکس بده، فتنه گر تحویل بگیر.

(لطفاً شما هم کشفیاتتان را در باب ردپای جریان فتنه در قالب کامنت مطرح کنید. اگر نکنید، از قوه قضائیه تقاضا می کنم با شما هم برخورد کند.).../خبر آنلاین

نوشته شده در  2017-08-01  توسط guitar20 


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ