دختر ۸ ساله در اسارت آدم رباها

 

۴ عضو باندی كه به انگیزه اخاذی ۵۰ میلیون تومانی، دختر ۸ ساله ای را ربوده بودند، در شهرستان جیرفت دستگیر شدند و گروگان نجات یافت.

به گزارش «جام جم»، روز چهارشنبه گذشته دختری ۸ ساله به نام یكتا در شهرستان جیرفت استان كرمان پس از تعطیل شدن مدرسه وقتی به خانه بازنگشت، خانواده اش نگران شده و از مسوولان مدرسه سراغش را گرفتند كه آنها گفتند این دانش آموز آن روز اصلا به مدرسه نیامده است. به این ترتیب والدین دختر خردسال به جستجوی وی پرداختند ولی تلاش های آنها بی نتیجه ماند.

در این هنگام مردی ناشناس با آنها تماس گرفت و مدعی شد دختر خردسال را ربوده و برای آزادی اش ۵۰ میلیون تومان پول خواست.

 

رد پای ربایندگان

مرد غریبه وقتی در تماس دیگر صدای ناله كودك را پخش كرد، پدر خانواده با حضور در پلیس آگاهی جیرفت ماجرا را اطلاع داد و برای نجات جان فرزندش تقاضای كمك كرد.

ماموران با شروع تحقیقات و به دست آوردن سرنخ هایی متوجه شدند ۴ آدم ربا این دختر را ربوده و به یكی از محله های شهر منتقل كرده اند.

بنابراین با حضور در آن محل و شناسایی مخفیگاه، ۳ نفر از متهمان را دستگیر كردند ولی خبری از كودك نبود. متهمان در تحقیقات به همكاری در ربودن دختر خردسال اعتراف كردند.

تقاضای ۵۰ میلیون تومانی برای آزادی گروگان

سردار چناریان، فرمانده انتظامی استان كرمان درباره این پرونده گفت: با اعتراف این متهمان، آنها با قرار قانونی روانه زندان شدند.

جستجوها برای یافتن مخفیگاه سركرده باند و آزادی دختر ۸ ساله ادامه داشت تا این كه روز شنبه گذشته ماموران متوجه شدند طراح اصلی آدم ربایی با خانواده شاكی قرار ملاقات گذاشته و همچنان ۵۰ میلیون تومان طلب می كند.

 

نجات گروگان ۸ ساله

چناریان یادآور شد: با اطلاع از این موضوع، ماموران ضمن آموزش به شاكی از او خواستند در محل ملاقات كه خارج از شهر است، حضور پیدا كند. دقایقی بعد ماموران مرد آدم ربا را دستگیر كردند و در بازرسی از خودرو، كودك را نجات داده و تحویل خانواده اش دادند.

فرمانده انتظامی استان كرمان افزود: متهم پس از انتقال به مركز پلیس اعتراف كرد كه با اطلاع از وضعیت مناسب شاكی تصمیم به اخاذی از او گرفته و روز حادثه دختر خردسال را به بهانه دادن نامه ای به پدرش فریب داده و ربوده و در خانه ای زندانی كرده بود تا در قبال آزادی اش ۵۰ میلیون تومان دریافت كند.

بنابراین گزارش، اعضای این باند ۴ نفره با قرار قانونی روانه زندان شدند. تحقیقات از آنها ادامه دارد.... / گزارش : جام جم آنلاین


نوشته شده در  2017-08-05  توسط guitar20 


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ