سارق: مرا به زندان بفرستید

 

سارق معتاد وقتی در جلسه بازپرسی در دادسرای شهریار متوجه شد، بازپرس قصد دارد او را برای ترك اعتیاد به یك كمپ معرفی كند، از ترس این كه مسوولان كمپ وی را اذیت كنند، با التماس از قاضی پرونده خواست او را به زندان انتقال دهند.

به گزارش «جام جم»، چند روز پیش مردی با مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهریار تماس گرفت و از دستگیری سارق جوانی درون باغ خانوادگی اش خبر داد.

دقایقی بعد ماموران با حضور در محل، مشاهده كردند صاحب باغ یك مرد جوان را با طناب به درخت بسته است.پس از باز كردن طناب های مرد جوان، او مدعی شد، صاحب باغ به اشتباه او را دستگیر كرده است و باید آزاد شود.

ماموران برای بررسی موضوع صاحب باغ را به همراه مرد بازداشت شده به مركز پلیس منتقل كردند.در تحقیق از صاحب باغ معلوم شد، هنگامی كه شب حادثه برای سركشی به آنجا رفته بود، متوجه حضور مرد غریبه ای شده كه با سرقت چند ابزار كشاورزی در حال ترك باغ بوده است.

در مرحله بعدی تحقیقات مشخص شد، در جریان فرار مرد سارق، صاحب باغ با چوبدستی به او حمله كرده و جوان سارق به دلیل ضربات وارده بی هوش شده و كنار درختی می افتد. در همین موقع صاحب باغ دست و پای وی را با طناب به درخت بسته و با پلیس تماس گرفته است. درپی اظهارات وی، جوان سارق بازجویی شد.

متهم جوان به پلیس گفت: از چندی پیش مصرف مواد مخدر (كراك و شیشه) را شروع كردم. هربار بخشی از اموال خانه خود و اعضای خانواده ام را سرقت كرده و با فروختن آنها هزینه خرید مواد مخدر را تامین می كردم.

وی افزود: خانواده ام از ترس آبروی خانوادگی شان از من شكایت نمی كردند. چند بار قصد داشتند مرا در كمپ ترك اعتیاد بستری كنند، كه هر بار از آنجا فرار كرده و دوباره به خانه مان باز می گشتم.

متهم اضافه كرد: شب حادثه پولی برای خرید مواد مخدر نداشتم و سرگردان خیابان های شهر بودم تا این كه پس از طی مسافتی خود را مقابل یك باغ یافتم. از دیوار تخریب شده كنار باغ وارد آنجا شدم. پس از جستجو در آن محل، چند قطعه ابزار كشاورزی را پیدا كرده و قصد داشتم با سرقت و فروختن آنها مواد مخدر بخرم.

ماموران با احضار خانواده سارق به تحقیق از آنها پرداختند و معلوم شد، متهم پدر ۲ فرزند است و به زور و كتك پول و اموال قیمتی خانواده اش را هزینه خرید مواد مخدر می كند.

در مرحله بعدی تحقیقات مشخص شد، چند روز پیش دزد معتاد پس از مصرف مواد مخدر (شیشه) قصد جان همسر و ۲فرزندشان را داشته كه موفق نشده است و آنها نیز دیگر حاضر به ادامه زندگی با وی نیستند.

با اطلاعات به دست آمده، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. ماموران متهم را برای ادامه تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای شهریار منتقل كردند.

شاكی كه در دادسرا حاضر شده بود، با اطلاع از وضعیت خانوادگی متهم و این كه او صاحب ۲ فرزند است، از شكایت خود صرف نظر كرد و خواست تا بازپرس پرونده دستور دهد، متهم برای ترك اعتیاد به كمپ منتقل شود.

التماس های متهم برای رفتن به زندان

وقتی بازپرس پرونده درخواست شاكی را پذیرفت، مرد معتاد ـ متهم ـ با التماس از بازپرس خواست اجازه ندهد، ماموران او را به كمپ ترك اعتیاد منتقل كنند، بلكه می خواهد به زندان برود تا در آنجا اعتیادش را ترك كند.

وقتی بازپرس با این واكنش متهم روبه رو شد، از او علت را پرسید كه مرد معتاد عنوان كرد اگر در كمپ بستری شوم، افراد حاضر در آنجا آنقدر مرا كتك می زنند تا اعتیادم را ترك كنم. نمی خواهم شكنجه شوم و فقط غذایم یك تكه نان باشد. آنها با این كار مرا می كشند. می خواهم زنده بمانم و ...

با این حال، مرد معتاد تحویل یكی از كمپ های ترك اعتیاد شد تا پس از بهبودی از آنجا مرخص و نزد خانواده اش بازگردد..... / جام جم آنلاین

نوشته شده در  2017-09-29  توسط guitar20 


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ