دخالت جریان انحرافی در تعیین صلاحیت نامزدهای انتخاباتی

 

یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار شفاف جزییات اقدامات جریان انحرافی برای ورود به انتخابات مجلس نهم را مطرح کرد.

وی به شفاف گفت: جریان انحرافی در دوره مجلس هشتم نیز کاندیداهایی داشت و در یکی از استانها برای 2 نفر تبلیغات می کردند و از ریاست جمهوری نیز برای تبلیغات آنها می آمدند و جالب این است که فردی که در آن زمان مشاور رییس جمهور بود برای این شخص تبلیغات و سخنرانی می کرد.

این منبع آگاه با بیان اینکه تبلیغات مشاور رییس جمهور برای کاندیداها تخلف و جرم است،خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز چنین اقداماتی در حال انجام است و این جریان برای کاندیداهایشان فعالیت می کنند .آنها رقم های بالایی را در دوره هشتم هزینه کردند و علیرغم اینکه در گروه 5+6 دولت هم حضور داشت اما برخی از افراد در درون دولت ساز جدایی می زدند.

این منبع آگاه به دخالت جریان انحرافی در تعیین صلاحیت نمایندگان اشاره کرد و گفت: این افراد حتی در تعیین صلاحیت های نیز اقداماتی را انجام می دادند و فردی که در حال حاضر فرماندار ... است و یکی از عوامل جریان انحرافی است در زمانیکه فرماندار شهر دیگری بود سعی در رد صلاحیت برخی کاندیدا داشت.

وی تصریح کرد: در دوره هشتم افرادی را برای هیات اجرایی انتخاب کردند که برخی کاندیدا ها را رد صلاحیت کنند و توسط یکی از عوامل انحرافی برخی مدیران اجیر شده بودند که افرادی را رد صلاحیت کنند و تا حدی پیش رفته بودند که برای رد صلاحیت کاندیداها هم اقدام کنند.

این منبع آگاه با تاکید بر حضور جریان انحرافی در انتخابات مجلس هشتم یاد آور شد: جریان انحرافی که از سیستم دولت است از دوره هشتم نیز در انتخابات شرکت کرد منتها در حال حاضر حضورش شفاف تر شده است.

وی به کاندیداهای یکی از استانها اشاره کرد و افزود: در یکی از استانها علیرغم اینکه در مجلس هشتم گروه 5+6 به دو نفر رسیده بود جریان انحرافی 2 نفر دیگر را از سوی ریاست جمهوری حمایت می کرد که یکی از این افراد در حال حاضر فرماندار شده و دیگری نیز که گرین کارت امریکا دارد و از سازمان بازنشستگی آمریکا ماهانه 10 هزار دلار می گیرد در این دوره نیز کاندیدا است.

این منبع آگاه با اشاره به تایید صلاحیت فردی که گرین کارت آمریکا دارد، تاکید کرد: از شورای نگهبان و اطلاعات متعجبم که چگونه این فردی که گرین کارت امریکا دارد می تواند کاندیدای مجلس شود- البته این فرد کاندیدای مجلس هفتم و هشتم نیز بوده است-. گرین کارت داشتن برای نمایندگان ممنوع  است و چگونه است که آنها این فرد را تایید می کنند.

وی در خصوص هزینه انتخاباتی جریان انحرافی برای کاندیدا ها عنوان کرد: یک نفر که در مجلس هفتم برای یکی از کاندیداهای جریان انحرافی کار تبلیغاتی می کرد برای 2-3 ماه 17 میلیون تومان پول دریافت کرد..../شفاف

نوشته شده در  2017-10-20  توسط guitar20 


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ