اسیدپاشی به صورت دختر در شب خواستگاری

 

خواستگار كینه جو كه به اتفاق خانواده اش برای خواستگاری از دختر ۲۳ ساله به خانه آنها رفته بود، پس از شنیدن پاسخ منفی، در همان مراسم خواستگاری به صورت دختر جوان اسید پاشید.

به گزارش «جام جم»، ساعت ۲۳ روز ۱۱ مهر امسال ماموران كلانتری ۱۶۰ خزانه اطلاع یافتند دختر ۲۳ ساله ای از سوی خواستگارش در خانه شان با اسید مورد حمله قرار گرفته است. با حضور ماموران در محل حادثه و تحقیق از والدین دختر جوان، آنها عنوان كردند، خواستگار دخترمان پس از شنیدن پاسخ منفی، ظرف اسیدی را كه زیر لباسش پنهان كرده بود، بیرون آورد و به صورت دخترمان پاشید و متواری شد. به دنبال این شكایت، پرونده با دستور بازپرس شعبه ۱۶ دادسرای بعثت به اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران ارسال شد.

دختر جوان كه در پی اسیدپاشی خواستگار كینه جو از ناحیه صورت، لب ها و قفسه سینه و گردن بشدت دچار سوختگی شده است، به ماموران گفت: فردی به نام احمدرضا (۴۰ ساله) كه بارها پاسخ منفی من و خانواده ام را برای ازدواج شنیده بود، بار دیگر به اتفاق خواهر و مادرش به خانه مان آمد و چون بیكار بود و سابقه اعتیاد به مواد مخدر داشت و به لحاظ خانوادگی هیچ تناسبی با هم نداشتیم، باز هم به وی پاسخ منفی دادم كه با اسید به من حمله ور شد.

در پی این اظهارات، تحقیق برای دستگیری متهم فراری آغاز و معلوم شد خواستگار كینه جو پس از اقدام تبهكارانه مدام مخفیگاهش را تغییر داده و حتی مدتی در خارج از تهران مخفی شده است.

با جمع بندی این اطلاعات، سرانجام آخرین مخفیگاه متهم كه خانه خواهرش در منطقه خزانه بود، شناسایی شد و ماموران با دستور قضایی، روز گذشته پس از حدود ۳ ماه فرار، او را ساعت ۶ بامداد در خواب دستگیر كردند.

متهم با انتقال به اداره ۱۶ پلیس آگاهی، به اسیدپاشی به صورت دختر جوان اعتراف كرد.

متهم گفت: مدتی در همسایگی دختری كه خواستگارش بودم، زندگی می كردیم. از ۵ سال پیش به او علاقه مند شدم. وقتی اعتیادم را ۲ سال پیش ترك كردم، می خواستم به هر طریق ممكن او را وادار به ازدواج با خود كنم.

در پی این اعترافات، دختر زخمی نیز با حضور در پلیس آگاهی و مواجهه حضوری گفت: از ابتدا هیچ علاقه ای به این فرد شرور نداشتم، زیرا او ۱۷ سال از من بزرگ تر بود و همیشه در كوچه و خیابان پرسه می زد.

وی اضافه كرد: خانواده ام نیز راضی به این ازدواج نبودند و بارها به بستگان متهم پاسخ منفی داده بودند، اما او عنوان كرده بود برای بار آخر دوست دارد خود در مراسم خواستگاری پاسخ منفی را بشنود كه در این مراسم یك باره مرا با اسید مورد حمله قرار داد.

با ثبت اظهارت دختر جوان و متهم اسیدپاش، دستور قضایی در این باره صادر شد.... /جام جم آنلاین

نوشته شده در  2017-10-25  توسط guitar20 


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ