اخبار,اخبار حوادث

 


زن در دادگاه: شوهرم به سگ بيشتر از من عادت كرده است!

 

زني در دادگاه خانواده با بيان اينكه كه شوهرش بيش از حد به سگش وابسته است و تحمل دوري اين سگ را سخت‌تر از تحمل دوري او مي‌داند، درخواست جدايي كرد.

به گزارش خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين زن با حضور در دادگاه خانواده درخواست طلاق خود را به قاضي دادگاه ارائه كرد و خطاب به رييس شعبه گفت: 7 ماه قبل زندگي مشترك خود با همسرم را شروع كردم، اما اين هفت ماه زندگي برايم مثل جهنم بود، زيرا از هفته اول دعواهاي شديدمان شروع شد.

وي ادامه داد:‌ همسرم از دو سال قبل سگي را در منزل پدري‌اش بزرگ كرده و بيش ازحد به آن حيوان وابسته شده است، به طوري كه شب‌ها تا سگش نخوابد، خوابش نمي‌برد.

زن جوان كه 26 سال داشت با بيان اينكه من نمي‌توانم با يك حيوان زندگي كنم، گفت: سگ نجس است و من نمي‌توانم با يك حيوان نجس زندگي كنم و اجازه بدهم به راحتي يك سگ در خانه‌ام باشد، در حالي كه شوهرم سگش را بيش از حد دوست دارد و نمي تواند دوري او را تحمل كند.

در ادامه مرد جوان نيز با بيان اينكه سگ من هيچ آزاري به همسرم نمي‌رساند، گفت: من سگم را دو سال است كه بزرگ كرده‌ام و به او علاقه‌ي زيادي دارم اما همسرم از او متنفر است. در حالي اين سگ بسيار تميز است.

زن در پاسخ به اظهارات همسرش افزود: همسرم مدعي است كه سگش نجس نيست و با وجود سگ در منزل، نمازش را هم مي‌خواند و برايش اهميتي ندارد كه در آن مكاني كه نماز مي‌خواند سگ در آن جا راه برود، زماني كه به او مي‌گويم نگهداري از سگ را به كس ديگري بسپار يا آن را بفروش با عصبانيت از من مي‌خواهد كه سكوت كنم.

وي در پاسخ به پرسش قاضي دادگاه مبني بر اينكه «مگر شما قبل از ازدواج اطلاع نداشتيد كه همسرتان سگ دارد»، اظهاركرد: خير، من هيچ‌گونه اطلاعي از سگ همسرم نداشتم، حتي در زماني كه به منزل‌ پدري‌اش مي‌رفتم، سگش را پنهان مي‌كرد تا من از وجودش مطلع نشوم، زيرا علاوه بر اين كه متفرم يك حيوان در خانه باشد، از سگ بي‌نهايت مي‌ترسم.

در ادامه جلسه دادگاه، مرد جوان خاطرنشان كرد: من به سگم عادت كرده‌ام و نمي‌توانم دوري او را تحمل كنم، دو سال است كه شبانه روز كنارم است و شايد مسخره به نظر آيد كه اين‌قدر به سگم عادت دارم.

زن در پاسخ گفت: همسرم بي‌شرمانه به من مي‌گويد، كه به سگش بيشتر از من عادت كرده است و تحمل دوري من آسان‌تر از تحمل دوري سگش است. به همين دليل ديگر حاضر به ادامه زندگي با همسرم نيستم و خواهان جدايي و مهريه 313 سكه‌اي خود هستم.

به گزارش ايسنا، قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات طرفين حكم طلاق اين زوج را صادر نكرد و زوج جوان را به واحد مشاوره فرستاد.

 

منبع:خبرگزاري دانشجويان ايرانمتهمان پرونده قتل پسری که قربانی رابطه با دو زن شده‌ است، روز گذشته در جلسه محاکمه‌شان اتهام خود...

pan>
نوشته شده در  2017-11-11  توسط guitar20 


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ