اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اولیا: احمدی نژاد دیگر پایگاه اجتماعی ندارد

شخص احمدی نژاد در آینده مشخص نیست چقدر می تواند مجالی برای فعالیت مناسب داشته باشند ؛ نه تنها اصلاح طلبان بلکه اصولگرایان نیز دیگر از ایشان زده شده اند البته جز جبهه پایداری ، پس خوشبینانه است که بگوییم پایگاه مناسبی خواهد داشت

اعتدال: علی اکبر اولیا نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس هشتم، با اشاره به قانون گریزی های مکرر دولت گفت: با روند اقدامات صورت گرفته ، آقای احمدی نژاد بعد از این دولت دیگر پایگاه اجتماعی خوب و قابل ملاحظه ای نخواهد داشت و به نظرم تا مدت ها باید پاسخگوی بی قانونی های خود باشد.

وی افزود: البته اگر برای دستگاه قضا سخت نباشد که این پیگیری را انجام دهد، زیرا حجم کارهای غیر قانونی آقای احمدی نژاد تا به امروز زیاد بوده است.

اولیا خاطرنشان کرد: شخص احمدی نژاد در آینده مشخص نیست چقدر می تواند مجالی برای فعالیت مناسب داشته باشند ؛ نه تنها اصلاح طلبان بلکه اصولگرایان نیز دیگر از ایشان زده شده اند البته جز جبهه پایداری ، پس خوشبینانه است که بگوییم پایگاه مناسبی خواهد داشت.

وی به انتخابات آتی ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: بود و نبود اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم خیلی مشخص نیست ؛ افراد زیادی زمینه برای ورود و عدم ورودشان به صحنه انتخابات وجود دارد ، اما بنده فکر می کنم ظرف چند ماه آینده مشخص خواهد شد.

اولیا در خاتمه گفت:  اصلاح طلبان برای ورود به مجلس نهم شرایط را  مناسب ندیدند و تجربه نشان داد که امکان رقابت مناسب برای آنها وجود ندارد. به نظر می رسد در مجلس نهم هم اصلاح طلبان مستقل نتوانند فراکسیون داشته باشند و باید با صدای ملتی ها و یا مستقلین تشکیل فراکسیون واحدی دهند./اعتدال

نوشته شده در  2015-04-17  توسط guitar20 


رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ