مهر: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: آخرین پیشنهادات اصلاحی اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص بازنگری اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه شب گذشته شورا به تصویب رسید.

دکتر محمدرضا مخبر دزفولی افزود: درخواست ارتقای مدرسه عالی شهید مطهری به دانشگاه از سوی تولیت آن در ششصد و شصتمین جلسه شورا مطرح شد که با توجه به احساس نیاز و همچنین تنوع و افزایش رشته های تخصصی این مدرسه به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید.

وی افزود: از این پس دانشگاه شهید مطهری بر اساس ضوابط وزارت علوم، توسعه های لازم را خواهد یافت و با نام دانشگاه شهید مطهری فعالیت خواهد کرد در این جلسه همچنین گزارشی از وضع فارغ التحصیلان مقاطع مختلف دانشگاه شهید مطهری ارائه شد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: در جلسه شب گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، نامگذاری امسال به نام همت مضاعف و کار مضاعف از سوی مقام معظم رهبری با استقبال مواجه شد و به همه دستگاه ها به ویژه دستگاه های فرهنگی و آموزشی توصیه شد فرهنگ کار، تلاش و همت مضاعف را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند و کشور را به میدان وسیعی از تلاش و کوشش و سازندگی تبدیل کنند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت : ادامه بررسی سیاست ها و ضوابط چاپ و نشر کتاب که بخش عمده ای از آن در جلسه پیش از سال تصویب شده بود در جلسه شب گذشته مطرح شد و موارد پیشنهادی باقیمانده در زمینه سیاست های ایجابی و مثبت به ویژه در حوزه حمایت از چاپ و نشر به تصویب رسید.
نوشته شده در  2015-08-18  توسط guitar20 


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ