ایرنا: رييس جمهوري اسلامي روز پنج شنبه در دومين روز از سومين سفر استاني به کهکيلويه و بويراحمد با جمعي از مديران اين استان ديدار و در جمع آنها سخنراني کرد که اين نشست با حاشيه هايي همراه بود.
   
رييس جمهوري در بخشي از سخنان خود خطاب به مديران استان گفت که شما با تمام توان در راه توسعه و آباداني کهکيلويه و بوير احمد تلاش کنيد در اين راه هر نوع سوختي براي حرکت نياز داشته باشيد ما فراهم خواهيم کرد.

**رييس جمهور به مديران استان اعلام کرد: در راه توسعه و پيشرفت استان نياز به هر وزير يا مقام مسئولي داشتيد، از او بخواهيد به استان سفر کند، اگر نيامد من خود به او حکم خواهم کرد و يا خودم او را به استان خواهم آورد.

** احمدي نژاد در بخش ديگري از سخنانش خاطرنشان کرد: من به عنوان رييس دولت اعلام مي کنم که سقف اعتبارات را براي توسعه و عمران اين استان برمي دارم، هر چه مي توانيد براي توسعه و پيشرفت استان تلاش کنيد. اين سخنان رييس جمهور با صلوات و تاييد مديران استان همراه بود.

*رييس جمهوري، ابراز اميدواري کرد که در دور چهارم سفرهاي استاني شاهد دگرگون شدن چهره استان باشد.

** احمدي نژاد در اين نشست خطاب به مديران استان،گفت:کارهاي کلان نبايد موجب غفلت شما از کارهاي جزئي و گرفتاري هاي مردم شود گاهي با يک تلفن شما کارهاي مردم درست مي شود بر همين اساس پيشنهاد مي کنم نشست هايي تحت عنوان همدلي برگزار کرده و در اين نشست ها مشکلات مردم را با هم حل کنيد.

رييس جمهوري در همين رابطه، تاکيد کرد: اگر 700 مدير استان هفته اي يک کار مردم را حل کنند در طي سال ده ها هزار مشکل مردم حل خواهد شد و با اين کار رضايت مردم و خداوند تامين شده و در قيامت هم شما سربلند خواهيد بود.

** در محل سخنراني رييس جمهور ده ها نامه و در خواست براي ارائه به رييس دولت جمع آوري شد.

**احمدي نژاد در بخش ديگري از سخنانش در جمع مديران استان، گفت: من از سازمان گسترش صنايع خواهم خواست تا 49 درصد در صنايع پايين دستي استان سرمايه گذاري کرده و وام هاي ارزان هم به متقاضيان ارائه شود که اين موضوع نيز با تاييد و رضايت مديران مواجه شد.
نوشته شده در  2015-08-19  توسط guitar20 


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ